Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Ostrów Mazowiecka

Udane EXPO Zdrowie w Brwinowie

7.12.2010, EXPO Zdrowie

– To była wspaniała impreza. Teraz musimy wprowadzić w życie to, czego się dowiedzieliśmy – między innymi takie opinie można było usłyszeć podczas wystawy Expo Zdrowie, która odbyła się w Zespole Szkół nr 1 w Brwinowie. 14 listopada około 100 osób mogło skorzystać z bezpłatnych porad i badań w trakcie tej popularnej imprezy zdrowotnej.

Dla mieszkańców Brwinowa i okolic pracowało 40 wolontariuszy Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) z Podkowy Leśnej oraz m.in. z Warszawy, Białegostoku i Ostrowi Mazowieckiej. Jak zwykle podczas Expo Zdrowie można było poddać się wielu prostym badaniom medycznym, ocenić – także wypełniając ankietę – swój stan zdrowia i otrzymać poradę, co robić, by go poprawić.

Po udanej wystawie na jej uczestników czekała jeszcze jedna atrakcja – wykład o tym, jak radzić sobie ze stresem. Prowadził go Piotr Stachurski, który od lat zajmuje się tematyką antystresową oraz prowadzi kursy odwykowe dla osób uzależnionych od nikotyny.

Szczególne podziękowania należą się Dyrekcji Zespołu Szkół, która udostępniła pomieszczenia do przeprowadzenia wystawy, oraz Urzędowi Miasta w Brwinowie, który wsparł imprezę finansowo.

Czytaj więcej o projekcie Expo Zdrowie.

Złóż dar na działalność charytatywną.

Pamiętaj o przekazaniu 1% podatku dla ChSCh (KRS 0000220518).

(aw)

 

 


     

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Mazowiecki
Filia Ostrów Mazowiecka

Nr konta bankowego:
52 2030 0045 1110 0000 0271 7400
z dopiskiem: „filia Ostrów Mazowiecka”

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij